Miasto i Gmina Kępno

Koncertowo z okazji Dnia Seniora

W dniu 21 października, w Kinie Sokolnia odbył się koncert operetkowy z okazji Dnia Seniora. Na wydarzenie zaprosił Burmistrz Piotr Psikus wraz z Gminną Radą Seniorów, która zrzesza organizacje senioralne z terenu Gminy Kępno.  

Goście obejrzeli „Operetkowe (prze)boje na wysokich tonach, czyli sopran kontra tenor”, w wykonaniu zespołu Piano Voce. Widowisko sceniczne wzbudziło wśród słuchaczy mnóstwo emocji. W pełnym wdzięku i uroku spektaklu muzycznym, który przenosi w magiczny świat muzyki i niezapomnianych emocji, artyści zaprezentowali przepojone uczuciem arie, miłosne duety i dowcipne dialogi. Wszystko w rytmie walca, czardasza i pieśni neapolitańskich. 

Autorski spektakl wykonali soliści Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Poznaniu z towarzyszeniem akompaniatora – pianisty. Wystąpili: Barbara Gutaj Monowid (sopran) - solistka Teatru Wielkiego w Poznaniu, Marek Szymański (tenor) - absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Sebastian Cieśliński (pianista) - absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Galeria zdjęć

Koncert z okazji Dnia Seniora  (8) Koncert z okazji Dnia Seniora  (11) Koncert z okazji Dnia Seniora  (13) Koncert z okazji Dnia Seniora  (7) Koncert z okazji Dnia Seniora  (12) Koncert z okazji Dnia Seniora  (10) Koncert z okazji Dnia Seniora  (1) Koncert z okazji Dnia Seniora  (15) Koncert z okazji Dnia Seniora  (17) Koncert z okazji Dnia Seniora  (14) Koncert z okazji Dnia Seniora  (9) Koncert z okazji Dnia Seniora  (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności