Miasto i Gmina Kępno

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Konstytucjo 3maj się!”

Zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej pt. „Konstytucjo 3maj się!”, która zostanie rozegrana 3 maja 2021 r. na terenie Kępna. Do udziału w grze zapraszamy miłośników gier,  rywalizacji fair play oraz historii.

W dniu 3 maja rozegrane zostaną dwie gry: o godz. 11.00 i 16.00. Maksymalnie weźmie w nich udział 100 uczestników, którzy będą rywalizować w 2-osobowych zespołach.  Uczestnicy powinni mieć ukończony 10 rok życia.

Udział w grze wymaga od użytkownika posiadania urządzenia mobilnego ze sprawną kamerą, dostępem do internetu w trakcie gry oraz zainstalowaną dowolną aplikacją umożliwiającą skanowanie kodów QR.

Rekrutacja jest otwarta do 2 maja. Udział w Grze jest bezpłatny. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody a dla wszystkich uczestników upominki.

Link do rejestracji

Ogłoszenie o naborze do gry miejskiej

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności