Miasto i Gmina Kępno

Gramy wspólnie z Orkiestrą !

28 stycznia odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwotę 2 700 zł przeznaczył darczyńca za Kino plenerowe w Twoim ogrodzie wystawione na licytacje przez Burmistrza Piotra Psikusa.  Druga licytacja - 32. seanse w kinie Sokolnia i przyniosła 800 zł. Środki trafiły do puszki WOŚP.

Emocjonujące licytacje były oklaskiwane przez licznych uczestników Finału na hali widowiskowo-sportowej, gdzie odbywał się program artystyczny WOŚP. W tym roku Orkiestra zagrała, aby ratować płuca po pandemii. Za zbierane środki kupione zostaną urządzenia dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W całej Polsce działają 64 takie jednostki.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności