Miasto i Gmina Kępno

Dyplom dla Kępińskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych

W dniu 26 października, Burmistrz Piotr Psikus za szczególne zasługi dla rozwoju i promocji Gminy Kępno odznaczył Kępińskie Koło Polskiego Związku Niewidomych medalem i dyplomem „Wyróżniony dyplomem z okazji 360-lecia nadania Kępnu praw miejskich”.
Dyplom i medal w imieniu Koła odebrała Henryka Lubryka, prezes Zarządu Koła PZN.
W dniu 26 października Kępińskie Koło Polskiego Związku Niewidomych świętuje Międzynarodowy Dzień Białej Laski oraz przypadający w październiku Dzień Seniora. Uroczystość zgromadziła członków i sympatyków Koła. Spotkanie było okazją do uczczenia chwilą ciszy zmarłych członków Koła.
wręczenie medalu i dyplomu 360-lecia

Galeria zdjęć

Dzień białej laski  (2) Dzień białej laski  (6) Dzień białej laski  (7) Dzień białej laski  (8) Dzień białej laski  (4) Dzień białej laski  (5) Dzień białej laski  (3)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności