Miasto i Gmina Kępno

Serce, które niesie pomoc jest w Kępnie!

To pierwsze serce-pojemnik, które dzięki inicjatywie Burmistrza Miasta i Gminy Kępno będziecie mogli wypełniać nakrętkami.

Pojemnik przekazała Gminie Kępno nieformalna grupa Anieli w Bieli skupiająca mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego. Organizacja pomaga osobom ciężko chorym. Podziękowania kierujemy do Pani Katarzyny Bednarz, przedstawicielki Anieli w Bieli, która koordynuje akcje zbiórki nakrętek oraz Pana Sławomira Handziuka, wykonawcy serduszka.  

To nie koniec dobrych wiadomości. Kolejne serce, które pozyskała Gmina Kępno, zostanie zamontowane już w styczniu w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 1, przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Sienkiewicza.

Wspólnie możemy wspierać potrzebujących pomocy. Wystarczy systematycznie wypełniać serce nakrętkami. Zachęcamy do spaceru ul. Sportową, tuż przy Hali Widowiskowo-Sportowej. Tam znajdziecie serce, które niesie pomoc.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności