Miasto i Gmina Kępno

Zakończyła się budowa centrum rekreacji i aktywnego wypoczynku w Borku Mielęckim

Zakończone zostały prace związane z realizacją zadania pn. „Budowa centrum rekreacji i aktywnego wypoczynku w Borku Mielęckim. Projekt Gminy Kępno współfinansowany jest w kwocie 50 000 zł. przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2020+”. Dzięki realizacji zadania utworzone zostało nowe miejsce rekreacji i spotkań mieszkańców Borku Mielęckiego, pozwalające na zaspokojenie potrzeb rekreacyjnych i kulturalnych, a tym samym przyczyniające się do integracji
i aktywizacji społeczności lokalnej.

Plac zabaw w Borku Mielęckim

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności