Miasto i Gmina Kępno

Uczniowski pomysł na nowy skwer miejski

W dniu 27 maja, w Ratuszu Burmistrz Piotr Psikus nagrodził uczniów klasy technikum architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie, którzy przygotowali koncepcje zagospodarowania nowego skweru przy ul. Broniewskiego w Kępnie.

Klasa prowadzona pod kierunkiem Marzeny Kalinowskiej sprostała wyzwaniu i przygotowała aż 4 interesujące propozycje. Wszystkie poddaliśmy Waszemu głosowaniu. Najwięcej głosów zdobyła praca przygotowana przez:

✅Nadię Całkos

✅Natalię Sawicką

✅Filipa Kłobusa

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Burmistrz Miasta i Gminy Kępno wręczył na ręce Dyrektor Szkoły Agnieszki Krysiak flagę Gminy oraz voucher na 14 drzew, które podkreślą rozwój naszej wspólnoty, troskę o środowisko i przyszłe pokolenia.

Dyrektor Szkoły przekazała na ręce Burmistrza ekologiczny obraz oraz pakiety upominków szkolnych.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w projektowaniu skweru. Wasze pomysły, opinie i czas są niezwykle cenne – to dzięki Wam tworzymy przestrzeń przyjazną dla całej społeczności. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności