Miasto i Gmina Kępno

Świąteczne przedstawienie uczniów SP nr 3

„Opowieść wigilijna” to świąteczny kanon, wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kępnie, którzy przygotowali piękne, świąteczne przedstawienie. Wyjątkowy spektakl obejrzeli Burmistrz Piotr Psikus, Małgorzata Frala-Kędzior, naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury UMiG oraz rodzice i uczniowie.

Dopracowany w szczegółach spektakl przygotowali aktorzy z klas: II c, VI b oraz VI c oraz tancerze z klas: II a, II c, III c, IV a, VI b i VIII c i prowadząca z klasy VIII a. Występujących do spektaklu przygotowały nauczycielki: Małgorzata Lachowska, Katarzyna Jeziorna, Joanna Kurczewska i Lidia Surdyk. Dla wszystkich zaśpiewała Alicja Sennik.

Młodym artystom gratulujemy pięknego występu

Warto dodać, że przedstawienie odbyło się również dzięki wsparciu organizacyjnemu rodziców oraz życzliwości ks. proboszcza Krystiana Szefowskiego, który udostępnił sale Domu Katolickiego.

Galeria zdjęć

Opowieść Wigilijna (1) Opowieść Wigilijna (13) Opowieść Wigilijna (12) Opowieść Wigilijna (2) Opowieść Wigilijna (3) Opowieść Wigilijna (4) Opowieść Wigilijna (5) Opowieść Wigilijna (6) Opowieść Wigilijna (7) Opowieść Wigilijna (8) Opowieść Wigilijna (9) Opowieść Wigilijna (10) Opowieść Wigilijna (11) Opowieść Wigilijna (15) Opowieść Wigilijna (16) Opowieść Wigilijna (18) Opowieść Wigilijna (17) Opowieść Wigilijna (19)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności