Miasto i Gmina Kępno

Rocznica Bitwy Warszawskiej i Dzień Wojska Polskiego

W dniu 15 sierpnia Burmistrz Piotr Psikus złożył wiązankę na grobie Poległych i Zmarłych za Wolność Ojczyzny.

Święto Wojska Polskiego ustanowione zostało na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Wprowadzone ustawą Sejmu z 30 lipca 1992 r.

Galeria zdjęć

233185043_1670719689790722_2657997407949071461_n 238625989_1670719623124062_6986266063964230439_n 236550894_1670719616457396_6297102914372383755_n 237638214_1670719676457390_7130914912383885781_n 236834925_1670719776457380_5341885780251064490_n 233442426_1670719743124050_273648884532590299_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności